Fikir Edinin

Teknik, hukuki takibi birlikte yürütmesi ve illegal içeriklerin kaynağının tespit edilerek kaldırılması DIGIGUARDIANS'ı eşsiz kılar

İllegal
İçerik Takibi

DigiGuardians, online içerik takibi konusunda uzman teknik ekibi ve tecrübeli hukuk departmanıyla dijital içeriğinizi ve itibarınızı korur. İnternette sizden izinsiz dolaşan içeriğinizi veya itibarınızı zedeleyebilecek her türlü saldırıyı takip eder ve yayılmadan ortadan kaldırır. Gerektiği durumlarda, sorumluları ile ilgili hukuksal takibi gerçekleştirir.

İçeriğin İllegal platformlardan
kaldırılması

DigiGuardians'ın teknik ve hukuki takibi tek koldan yapabilmesi, hak sahiplerinin masrafını azaltırken yasal olmayan içeriği internetten kaldırmada en hızlı çözümü sunmasını sağlar. Dünyanın en büyük dosya paylaşım siteleri ve sosyal ağlarla yaptığı anlaşmalar sayesinde istenmeyen içeriği kaldırma konusunda yüzde 100 başarı oranını platformların birçoğu ile yakalayan Digi Guardians, her boyuttaki firma, hatta özel kişilere hizmet sunuyor.

Legal
aksiyon alınması

DIGIGUARDIANS, gerekli durumlarda, fikri mülkiyet konusunda uzman avukatları ve uluslararası ağı sayesinde hukuki süreçleri tüm dünya genelinde yürütebilmekte ve takip edebilmektedir. Bu kabiliyetiyle birlikte ileri derecede geliştirdiği yazılımı sayesinde korsana karşı en yüksek başarı oranlarına ulaşmanızı sağlar.