Dijital İçerik Koruma

DIGIGUARDIANS ile korsana hızla müdahale edin film, dizi, müzik, yazılım oyun ve e-kitap gibi dijital içeriklerinizi koruyun

Content Protection

Korsana karşı teknik takip ve hukuki işlemleri tek bir noktadan yürütmek büyük avantaj sağlar

Konusunda tecrübeli teknik ve hukuki kadrosunu son teknoloji yazılımıyla birleştiren DigiGuardians, sahip olduğunuz içeriğin telif haklarını ihlal eden kaynakları ve / veya kişileri hızla tespit eder ve metodlu çalışmasıyla hızla müdahale eder. İnternet korsanlarının kullandığı son yöntemleri izleyen DigiGuardians ekibi, her türlü hileyi tecrübesiyle bertaraf eder, içeriğinizi ve cebinizi korur.

İleri teknoloji yazılımını manuel takip ve müdahale yöntemleriyle birleştiren DigiGuardians, öncelikle farklı platformlarda telif hakkınızı ihlal eden içerikleri belirler. Bunun ardından, belirlenen içeriklerle alakalı kaynaklar ve kişiler teşhis edilir. Son adımda da bu kaynaklar ve kişilerle doğrudan temasa geçilerek yasadışı kullanılan içeriğinizin yayından kaldırılması sağlanır. Bu noktada, DigiGuardians'ın sahip olduğu tecrübeli ve efektif hukuki kadrosu, başarı yüzdesini ciddi ölçüde yükseltmektedir.

Tüm bunlara ek olarak, en yaygın platformlar ile yapmış olduğu anlaşmalar sayesinde DigiGuardians, bu platformlar ile doğrudan temasa geçerek hızlı ve kesin sonuç almanızı sağlar. İlerleyen süreçte de içeriğinizi 7/24 takip ederek illegal bir şekilde tekrar yayılmasını önler.